Vášnivé vzplanutia, romantické vyznania ale i rozchody a nevery. S kým vám hrozí jedno a s kým zasa druhé. Horoskop lásky vám dá odpovede v 78 možných kombináciách partnerských znamení zverokruhu.

Láska medzi znameniami zverokruhu

Baran + Baran – Osudové spojenie. Dvaja partneri v znamení Baran si užijú vzťah ako z romantického filmu.

Baran + Býk – Tento vzťah má šancu, ale iba v prípade, že pôjde o lásku z vypočítavosti, na ktorej sa partner v znamení Baran priživí.

Baran + Blíženci – Pozor na neveru, ktorá hrozí v prípade, že v znamení Blíženci je žena.

Baran + Rak – Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa nechcú viazať, ale hľadajú len zábavu a užívanie si. Ak sa jeden z partnerov naozaj zaľúbi, druhý partner mu to neopätuje.

Baran + Lev – Opustení a sklamaní Barani majú veľkú šancu spoznať skutočnú lásku práve v Levoch. Len pozor, aby ste sa nezaľúbili až chorobne. Nežiarlite. Inak to zničí to krásne, čo medzi vami môže byť.

Baran + Panna – Jednorázovka a krátka láska. Pôjde o dosť riskantné stretnutie, ktoré môže spôsobiť mnohým ľudom veľa problémov.

Baran + Váhy – Prvý polrok je pre vás rozhodujúci. Buď spolu zostanete, ale sa rozídete.

Baran + Škorpión – Toto je ťažké spojenie. Zvážte, či chcete žiť v takomto problémovom vzťahu, kde sa pravidelne striedajú obdobia hádok a bitiek s obdobiami lásky a relatívneho pokoja.

Baran + Strelec – Láska tu síce je, ale je jej zúfalo málo. Niečo vám stále bude brániť rozvinúť vzťah naplo a užiť si jeden druhého.

Baran + Kozorožec – Je to nádejné, veľmi nádejné. Milujete sa a okolie vám praje… až na jednu osobu, ktorá sa snaží váš vzťah rozbiť.

Baran + Vodnár – Svadba, dieťa, spoločné dovolenky, veľké milovanie… všetko bude, ale pamätajte, že nič netrvá večne. O vzťah sa treba starať.

Baran + Ryby – Zrejeme ste po rozchode, ale sa chystáte rozísť. Láska už vyprchala, zostalo len sklamanie, ktoré sa bude ťažko liečiť.

Býk + Býk – Veľká láska, ale do vzťahu sa vám bude neustále montovať rodina a známi.

Býk + Blíženci – Vzťah predurčený na rýchly rozchod. Prekvapivo pocítite úľavu a budete si užívať slobodu a voľnosť. Láska vám začne chýbať až po niekoľkých mesiacoch.

Býk + Rak – Veľká šanca na založenie rodiny. Býk je do Raka totálne zamilovaný, ale Rak bude v začiatkoch vzťahu váhať.

Býk + Lev  – Je to láska, ale divoká. Aj svadba visí vo vzduchu. Nevylučuje sa ani opätovné vzplanutie citov medzi bývalými partnermi.

Býk + Panna – Vy by ste mohli byť šťastní, keby… Keby Býk viac počúval srdce ako rady iných. Je to na vážkach. Buď, alebo.

Býk + Váhy – Vytvárate harmóniu a vernosť. Toto spojenie ju zaručuje takmer na 100 % ak je Váha žena.

Býk + Škorpión – Vyzerá to veľmi sľubne a vzťah sa bude posúvať k lepšiemu.

Býk + Strelec – Vaša láska funguje v milostnom trojuholníku. Tí, čo žijú v manželstve by pomohla skôr poradňa ako rozvod, ale je to na vás.

Býk + Kozorožec – Láska zostane nenaplnená. Buď z dôvodu veľkej diaľky, alebo z dôvodu, že si Býka kúpi, kto na neho má. Srdce mu však bude krvácať.

Býk + Vodnár – Dlhoročným partnerom z tejto kombinácie znamení rozchod už tak ľahko nehrozí.

Býk + Ryby – Bláznivo sa do seba zamilujete, ale bude to len dočasné. Manželstvá týchto znamení zverokruhu postretne nejedna kríza.

Blíženci + Blíženci – Najskôr vás čaká rozchod, ale nová láska s novým Blížencom by mala byť to prvá aj pre krásny život v spoločnej domácnosti. Manželské páry krízu prekonajú.

Blíženci + Rak – Ach, to vyzerá na poriadnu faloš. V tejto kombinácii znamení je ťažké vytvoriť úprimný a perspektívny vzťah.

Blíženci + Lev – Je to vážne, ale iba z jednej strany. Blíženec z Leva úplne stratí hlavu, Lev až tak namäkko nebude. O lásku ale niekedy treba bojovať dlhšie a trpezlivosť sa vyplatí.

Blíženci + Panna – Pôjdete si na nervy. Totálne.

Blíženci + Váhy – Máte sa radi, aj plány máte rovnaké, skrátka, malo by to klapať.

Blíženci + Škorpión – Uvažujete nad svadbou? Tak sa teda vezmite. Osud vám praje. Ženy budú trochu žiarlivejšie, ale nakoniec prídu na to, že zbytočne.

Blíženci + Strelec – Jeden miluje, druhý nie.

Blíženci + Kozorožec – Ak sa nechcete popáliť a strácať čas s niekým, s kým šťastie nenájdete, nemali by ste si spolu začítať.

Blíženci + Vodnár – Buďte radi, že ste spolu, máte pekný vzťah. Slobodní muži Vodnári sa budú chcieť čo najskôr ženiť.

Blíženci + Ryby – Táto kombinácia znamení zverokruhu síce nesľubuje osudovú lásku, ale ani zlé to nebude.

Rak + Rak – Nie horúca, ani vášnivá, ale trvácna a harmonická láska.

Rak + Lev – Rak miluje Leva, ak je Rak muž. Račica žena má v srdci zvyčajne viacero mužov. Myšlienkami utieka k svojmu bývalému. Ak s ním má dieťa, je veľká šanca, že sa s ním dá opäť dokopy.

Rak + Panna – Muž Rak by Pannu veľmi chcel, ale ona nemá absolútny záujem. Raci, zabudnite. Ale prefíkané Račice môžu dostať, čo chcú.

Rak + Váhy – Môžete spolu prežiť krásny vzťah.

Rak + Škorpión – Aj keď to trvalo dlho, predsa ste sa našli.

Rak + Strelec – Manželské páry v kríze skoro ukončia svoje papierové partnerstvo. Muži Raci už budú mať v zálohe novú lásku, ktoré ale vydrží iba chvíľu.

Rak + Kozorožec – Vašej láske okolie veľmi nepraje. Ak ste spolu, rozdelí vás tretia osoba.

Rak + Vodnár – Túžite to niekom, kto túži po niekom, ale nie ste to vy. Stavte na dobré rady a na Vodnára alebo Vodnárku zabudnite.

Rak + Ryby – Svadba bude, ak je Ryba žena. Muž Ryba si ženu Račicu nebude chcieť vziať.

Lev + Lev – Levi a osudová láska. Hlavne pre tých, ktorí majú za sebou čerstvý bolestivý rozchod s partnerom alebo partnerkou z iného znamenia.

Lev + Panna – V sexe vám to bude klapať, ale to je žiaľ všetko. Manželské páry ohrozí mužova nevera. Nemusí však vyjsť najavo.

Lev + Váhy – Táto kombinácia prinesie pekné, pohodové, harmonické a hlavne verné partnerstvo. Nepokúšajte zbytočne osud.

Lev + Škorpión – Ups, je to vážne. Slobodný Škorpión sa chce stoj čo stoj ženiť a Leviu postaví pred hotovú vec. Pozor na neveru zo strany partnera alebo partnerky v znamení Leva.

Lev + Strelec – Krása. Všetci vám môžu závidieť. Ste pre ostatných príkladom, ako si ctiť lásku a rodinu.

Lev + Kozorožec – Môže z toho niečo byť. Dlhoročné páry z tejto kombinácie to dobre vedia.

Lev + Vodnár – Ste spriaznené duše. Takmer na všetkom sa dohodnete, viete medzi sebou vyjsť a veľmi dobre si uvedomujete hodnotu vernosti.

Lev + Ryby – Šťastie vám v citovej oblasti praje. Využite to.

Panna + Panna – Radšej sa tejto kombinácii vyhnite. Nevytvorili by ste stabilný zväzok.

Panna + Váhy – Panny sa nedajú nemilovať, však Váhy? Ak váš vzťah vydrží viac ako pol roka, môžete sa tešiť. Je to osudové.

Panna + Škorpión – Búrlivé, ale trváce.

Panna + Strelec – Nič trvácne, skôr iba striedavé výbuchy vášne kombinované žiarlivostnými scénami a hádkami.

Panna + Kozorožec – Ak stavíte na lásku z rozumu, potom sa dajte dokopy. Ale nezabúdajte, že váš vzťah bude ohrozovať niekto, kto zamáva s vaším srdcom.

Panna + Vodnár – Ste vynikajúci partneri do praktického života uvedomujúci si dôležitosť starať sa o vzťah nepretržite. Vaša láska bude rovnako horúca aj po rokoch spoločného života.

Panna + Ryby – Trvalý vzťah ohrozí nevera, ale ustojíte to.

Váhy  + Váhy – Ak vám ide viac o materiálne zabezpečenie ako o city, tak sa k sebe hodíte dokonale.

Váhy + Škorpión – Nebude to šialená láska. Aj manželstvo bude také nemastné neslané. Ani pokoj, ani hnev, ani chlad, ani vášeň… zlatá stredná cesta.

Váhy + Strelec – Nie ste spolu šťastí, ale aj tak sa snažíte vzťah udržať pokope. Slobodní, ak nechcete smútiť aj vy, vedzte, že zväzok Váhy a Strelec k sebe nepasuje.

Váhy + Kozorožec – Budete sa schádzať a rozchádzať.

Váhy + Vodnár – Vernosť a láska idú v tomto vzťahu ruka v ruke. Gratulujeme.

Váhy + Ryby – Nie. Nie. Nie. A ak áno, tak vám zostanú iba oči pre plač.

Škorpión + Škorpión – Maximálne naplnenie lásky po všetkých stránkach. Vzťah medzi škorpiónmi vydrží do smrti.

Škorpión + Strelec – Nedávajte sa dokopy, bola by to iba strata času. A vy, čo ste už dlhšie spolu, je to len výnimkou. Ale výnimky sú výnimočné a taký je aj váš vzťah.

Škorpión + Kozorožec – Odporúčame toto spojenie ak túžite skôr po istote, ako po šialenej láske, o ktorú by ste sa báli, či vám ju niekto nevezme.

Škorpión + Vodnár –  Ak ste po rozchode, tento vzťah zahojí vaše srdce, ale táto kombinácia nie je príliš perspektívna.

Škorpión + Ryby – Vzťahy prejdu krízami a najhoršie je, že sa ich nebudú snažiť riešiť. Ak si k sebe ešte nájdete cestu, nebude to podľa vašich predstáv.

Strelec + Strelec – Veľká láska a veľká nenávisť. Toto sa bude striedať vo vašom vzťahu pravidelne. V podstate sa ľúbite, len vám preskakuje.

Strelec + Kozorožec – Ak si určíte, kto bude vo vzťahu riadiť a budete to aj rešpektovať, môže vám byť spolu fajn.

Strelec + Vodnár – Nehodíte sa k sebe. Vodnár by bo vzťahu trpel. On je verný a Strelec ho skôr či neskôr podvedie.

Strelec + Ryby – Aj Ryby by boli vo vzťahu so Strelcom sklamané. Táto kombinácia znamení prináša v láske iba utrpenie a slzy.

Kozorožec + Kozorožec – Ako mladícka láska môžete byť spoju šťastní. Manželstvo – hlavne zo strany ženy – nebude úprimné.

Kozorožec + Vodnár – Toto spojenie znamení je vhodné pre obyčajný život. Žiadna láska až za hrob, ale ani hnusné podrazy.

Kozorožec + Ryby – Absolútne nevhodné. Ak sa dáte dokopy, cudzoložstvo bude mať zelenú.

Vodnár + Vodnár –  Samozrejme, že patríte k sebe.

Vodnár + Ryby – Aj toto je láska. Rozumiete si. Pokojne sa aj vezmite. Akurát po dlhej dobe si pôjdete na nervy. Ľúbiť sa však neprestanete.

Ryby + Ryby – Na to, aby ste si uvedomili, ako sa Ryby k sebe hodia, musíte najskôr prežiť sklamanie. Potom si už lásku budete vážiť oveľa viac.

 

 

 

Bez komentárov

Myslíte, že je táto povera pravdivá?

Pridaj komentár

*